Drukarnia

MAPI Drukarnia Piaseczno

Swoim partnerom biznesowym proponuje:

Druk offsetowy

maszyna do druku offsetowegoDruk techniką offsetową wykonujemy na maszynie pięciokolorowej z dodatkowym modułem do lakierowania dyspersyjnego, światowego lidera w produkcji maszyn do druku, Heidelberg SM74 w formacie B2. Dzięki pięciu zespołom farbowym, możemy poza standardowym zestawem farb CMYK, w jednym przelocie papieru przez maszynę, użyć farby dodatkowej z palety Pantone. Rozwiązanie to znacznie zmniejsza koszt produkcji. Kolejną korzyścią dla naszych klientów z takiej konfiguracji maszyny drukującej, jest możliwość zabezpieczenia druku przed uszkodzeniami mechanicznymi za pomocą lakieru dyspersyjnego, już w procesie druku.

W druku wykorzystujemy system CIP, za pomocą, którego przenosimy informacje ze studia CtP do maszyny drukującej o wstępnym ustawieniu profili farbowych. Rozwiązanie to umożliwiło nam zredukować czas narządu druku do minimum, tym samym skracając czas produkcji i dostawy. Jednocześnie system przechowuje te dane, dzięki czemu wznawiane prace wykazują się dużą powtarzalnością.

Klienci, którzy mają duże zapotrzebowanie na swoje produkcje poligraficzne powinni skorzystać z usługi druku techniką offsetową. Przy dużych nakładach, to właśnie ta technika umożliwia zmniejszenie ceny jednostkowej wyrobu.

Druk cyfrowy

xerox drukujwpiasecznieinternet

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oraz trendowi zmniejszania się nakładów produkcji poligraficznych, przy produkcjach nieopłacalnych techniką offsetową, proponujemy druk metodą cyfrową. Druk cyfrowy wykonujemy na urządzeniu produkcyjnym Xerox w formacie SRA3. Dzięki najwyższej rozdzielczości w swojej klasie 2400x2400dpi, wydruki uzyskane na urządzeniu charakteryzują się wysokim nasyceniem barwowym, łagodnym przejściem tonalnym, oraz bardzo dobrym odwzorowaniem szczegółów w reprodukowanych obrazach. Dzięki wysokiej wydajności urządzenia, czas produkcji możemy skrócić nawet do jednego dnia roboczego.